fotka

Český úspěch na německém mistráku

  • vydáno: 13.10.2012
  • autor: quadweb.cz

Mistrovství Německa je u konce, titul slaví po přesvědčivých výkonech Stefan Schreiber, David Tušl bohužel opět nedotáhl výbornou sezónu do konce a po nehodě přišel o celkové druhé místo. Naši se ale i tak neztratili, na poslední závod vyrazila nevídaná česká výprava a v Německu udělala celkem slušný poprask.

V kvalifikaci zajel nejlépe z našich Zdeněk Poláček na vynikajícím pátém místě. Jirka Kašpar dojel sedmý, David Sůsa 14., Honza Rejholec 20. a Vlček 24. a to prosím poslední dva jmenovaní jedou v českém mistráku třídu veterán! První rozjížďka vyšla dokonale Zdeňkovi, po startu byl třetí a nakonec podlehl jen útokům Maessena, čtvrté místo v Německu je obrovský úspěch, skvěle jel i Jirka Kašpar na sedmém a David Sůsa na devátém místě. Vlček tentokrát dojel lépe na 19. a Rejholec na 21. místě.

I druhá jízda byla pro naše barvy úspěšná. Zdeněk Poláček měl tentokrát smůlu a v polovině závodu mu odešel zadní tlumič, přesto dojel pátý a celkově čtvrtý! Jirka Kašpar dojel osmý, David Sůsa 11. Vlček 21 a Rejholec 23. Německo máme tedy za sebou a ukazuje se, že úroveň našich jezdců stále stoupá a neztratíme se už ani v tak kvalitním šampionátu, jako je ten něměcký.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz