fotka

2.sraz 4kolek na 3necku - rwdshop Quad session 2012

  • vydáno: 17.10.2012
  • autor: RWD Shop

V sobotu 6.10.201 se Bukovci v místním Ski areálu konal sraz 4kolek, na který se díky luxusnímu počasí sjelo 40 čtyřkolek a 5 motorek.

Tuhle akci pořádali: rwd, Řezna a Karlos, kteří celou akci připravili a organizovali. Pro všechny připravili vyjížďku po okolí, která vedla z Bukovce na Hrčavu poté se jelo Mosty u Jablunkova, Milíkov a Oldřichovice, kde jsme na parkovišti dali malou pauzu udělali nezbytné fotky a pokračovali směr Guty. Míjeli jsme Gutský kostelík Božího těla z roku 1563 s malovanou vyřezávanou kruchtou (tribunou) z r. 1626 a přistavěnou zvonicí z r. 1781. Z Gutů jsme nemohli jet jinudy, než směr Podlesí kolem nemocnice a směr k hlavní bráně Třineckých železáren, pro seznámení se s dominantu Třince. Projeli jsme sentrem Třince a zamířili směr na výjezd sjezdovky do Hrádku. Tam si pár lidí vyzkoušelo výjezd pod vlekem, pod kterým v cestě stěžoval kus klády. Po chvíli blbnutí a další směr jízdy jsme zvolili Jablunkov a cílem naší cesty Bukovec. Najelo se nějakých 80 km.

Po dojetí zpátky do Kempalandu si většina pak skočila, něco pojíst do místní restaurace. Po silném občerstvení se na louce připravil, malý okruh na otestování, v jízdě zatáček poté krátký trial s malou bažinkou. Místo bylo většinou nejvíc navštěvované, čemu napovídají fota.

Každopádně všem co dorazili dík za příjemně strávenou sobotu a doufám, že se akce povedla a nyní přemýšlím co vymyslet na příští rok. Jelikož se má v areálu stavět v místě, kde je louka dětské hřiště a sedačková lanovka, snad nám příští sraz vyjde na plné obrátky s tím, že kdyby tohle bylo překážkou a budu se snažit ze všech sil najít náhradní pozemek, kde se bude dát vyblbnout a strávit příjemný další den.

Samozřejmě bez sponzorů a nadšenců, kteří pomůžou to nejde zato Všem dík. Chtěl by také poděkovat, Řeznovi a Karlosovi, kteří se starali o celý chod akce.

Partneři akce byli:

RWDSHOP.CZ,

ARCTICCAT-ATV.CZ,

Journeyman.cz,

AligatorAVS.cz,

QUADmania.cz,

QUADweb.cz

Obec Bukovec,

Kempaland.cz

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz