fotka

ATV TRIAL CUP 2013

  • vydáno: 19.4.2013
  • autor: quadweb.cz

Letošní ročník ATV trial cup 2013 není a nebude pod záštitou AČR aj. Pojetí letošní sezóny je v duchu jezdit, jezdit a zase jezdit Trial na 4kolkách. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli závody uspořádat jako otevřené mistrovství ČR. Vše stěžejní a to dobré zůstává navíc přibude několik vychytávek které jsme v loňské sezóně postrádali. Některé vzešli přímo od našich stálých jezdců a my je chceme zrealizovat a tím posunout pomyslnou laťku o kus výše či dále. Největší pozitivní změnou a přínosem pro závodníky jsou osobní karty jezdce pro záznam trestných bodů a času.Kartu bude mít každý jezdec v průběhu akce u sebe a tím dojde k minimalizaci chyb při sčítání výsledků. To je jedna z mála chyb na kterou nás závodníci v minulém roce upozornili. Modernizací také prošla registrační karta a tím jsme docílili zkrácení nepříjemné leč nutné administrativy.

Ačkoli to vypadalo, že letošní sezóna se neuskuteční. Na popud velikého ohlasu závodníků, příznivců Trialových závodů a hlavně jejich ochotě pomoci se vše zdárně daří dát do chodu a proto je zde již první závod letošního roku a to 4.5.2013 na Kladenské haldě DESTRO a další 4 závody budou následovat.

Proč ta změna názvu???

Je to jednoduché. Je to o trialu, který závodníci preferují před jízdami zručnosti. Závodníci více preferuji stále náročnější stavby tratí je to větší adrenalin a i u tohoto stylu se dá přijít na to jaké jsou možnosti jezdců a jejich strojů. Což se již 100% nedá spojit s bezpečným užívání čtyřkolek a proto jsme se rozhodli věnovat se tomu proč tu vlastně jsme a to je Trial 4kolek.

Nyní nás čeká a to v dohledné době změna webu, který chceme aby byl více o trialu a jezdcích samotných díky kterým my můžeme v letošní sezóně pokračovat. Jsme v tom opravdu dobří.:-))

Stávající realizační tým tvoří cca 10 členů a spoustu dobrovolníků bez kterých by to take nešlo. Jak se letošní sezona vydaří to budeme hodnotit až po jejím ukončení a nejdůležitější hodnocení tak jako tak přijde až od samých jezdců, které je tím motorem proč jít dál. My máme chuť a nadšení a už to je základním kamenem k tomu aby to letos bylo zase o kus lepší než tomu bylo v lonském roce.

Veškeré podrobnosti k přihláškám,pravidlům, informace, fotogalerie atd. Najdete na FCB a na www.atvtrialcup.cz

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz