fotka

Vážení přátelé, ANO!

  • vydáno: 2.6.2013
  • autor: Motoraj

I přesto, že jméno časopisu zmizelo z motorkářského prostředí, rozhodl se organizátor závodu Strike sport Motoráj Maratón pokračovat v jeho pořádání, a proto vás můžeme s radostí pozvat na 5. ročník této akce.

Strike sport Motoráj Maratón se uskuteční od 29. července do 2. srpna 2013 v okolí Brebu Nou a na vás opět čeká jízda v krásném prostředí hor středního Rumunska. Jako tradičně půjde o navigační závod podle roadbooku pro enduro motocykly ve čtyřech kategoriích: Endura nad 125 ccm, cestovní endura jednoválce od 600 ccm, cestovní endura dvouválce od 600 ccm do 800 ccm, cestovní endura dvouválce nad 800 ccm, čtyřkolky a UTV.

Základna bude v příjemném a vyzkoušeném penzionu vybaveném vším potřebným pro naši akci a mimo prvotřídního ubytování a polopenze, tak bude možno využít vybavené sušárny oblečení i bot, servisního zázemí a wapku v prostoru pro mytí strojů. Samozřejmostí je zajištění mobilní lékařské pomoci, která bude rozmístěna na trati etap a dále svoz nepojízdných strojů.

Samotný závod se bude skládat ze čtyř celodenních etap v délce kolem 200 km. Každá etapa bude složena z přejezdů s časovým limitem a jedné, nebo více rychlostních zkoušek. Osvědčený tým organizátorů pro vás připraví trasy, které prověří kondici vaší i vašeho stroje. Užijete si jízdu ve všech možných terénech, rychlou jízdu v údolích i zdolávání horských hřebenů a okusíte kouzlo i nástrahy navigace v terénu.

Uděláme vše proto, abyste z našeho závodu odjížděli spokojení a plní zážitků.

Na stupně vítězů vystoupí jen ti nejlepší, ale pocit vítěze zažije každý, kdo dojede do cíle!

Bližší informace o závodě a přihlášky najdete na www.motoraj-rallye.cz.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz