fotka

Strike Sport Motoráj Maraton už za týden

  • vydáno: 23.7.2013
  • autor: Motoráj Rallye

Minulý týden proběhla konečná příprava tras pro Strike sport Motoráj Maratón 2013.

Připraveny jsou opět čtyři trasy, které budou křižovat pohoří Semenic a Retězat ve středním Rumunsku, na kterých užijete do sytosti všechny druhy terénních povrchů. Od nejnutnějších asfaltových přejezdů, přes šotoliny v údolích, po travnaté cesty po hřebenech hor. Od kamenů všech velikostí a tvarů, přes brody, až po bláto. Zkrátka na své si snad přijde úplně každý. V příštích několika dnech proběhne také dokončení roadbooků.

Ovšem nejen ježděním živ je offroaďák, a tak samozřejmě proběhla i detailní kontrola toho, jak o vás bude postaráno, a věřte, že stěžovat si bude jenom ten, kdo je zvyklý snídat kaviár z jesetera a mít svého Žána i na záchodě. Za čtrnáct dní se tedy těšíme na viděnou se starými známými i novými účastníky a nezbývá než poslední otázka… Ready To Race?

Team novinářů je připraven

V Journeymanu momentálně probíhají poslední přípravy dvou strojů, které letos pojedu v sedlech s novináři. Dan Pejzl z Časopisu Quad bude sedlat nového Gladiatora sport, no a já se posadím za volant Journeymanu Z8, který je horkou novinkou na našem trhu a nikdo vlastně zatím neví, co od něj čekat. Čtyřdenní závod v horách bude tím pravým testem jezdeckých schopností i odolnosti obou novinek.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz