fotka

Strike Sport Motoráj Maraton Den 2 a 3

  • vydáno: 1.8.2013
  • autor: quadweb.cz

Dálková soutěž v rumunských horách pokračovala druhou etapou, která byla tradičně nejnáročnější z celého závodního týdnu.

Den2

Na druhý den závodu si pořadatelé zpravidla připravují nějakou libůstku a letošek nebyl výjimkou. Závodníky čekala nejdelší etapa rallye se dvěma rychlostními zkouškami, která dala zabrat i těm nejzkušenějším závodníkům. Někteří opět měli problémy už s cestou na start. Po parné první etapě se navíc přidala příroda, která nad horami rozpoutala bouřkové peklo, díky kterému byl málem závod zrušen. Naštěstí se ale startovalo a po první silné průtrži bylo počasí pro všechny snesitelné a kromě občasných slabých přeháněk už bouřky zůstaly v jiném údolí. Tradičně rozhodovala navigace, která ukázala, že jezdit podle mlíka, nebo s kamarády po lese, je rozhodně jiné kafe, než navigovat v rumunských horách. Z úst jezdců v druhé etapě bylo slyšet hodně peprných slov na adresu pořadatelů, nicméně většinou si za bloudění mohli sami, najeté kilometry v cíli byly pak jasným důkazem, kdo jel přesně. Zítra nás čeká kratší, ale o to záludnější etapa, která posune závod do jeho druhé poloviny.

Zpomalila nás nehoda

Naše posádka v Journeymanu Gladiator Z8 si vybrala ve druhém dnu svůj díl smůly, v úvozové cestě jsme stejně jako další jezdec narazili pravým kolem do kořenu v břehu a ohli jsme táhlo řízení, vše se podařilo dát dohromady, ale bohužel s velkou časovou ztrátou, doufejme, že zítřek bude lepší,...

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz