fotka

Pozvánka na sraz Jízda s Pašíkem

  • vydáno: 27.11.2013
  • autor: quadweb.cz

Dne 28.12. 2013 jako rozloučení s rokem 2013 pořádá Quadweekend team o.s. ve spolupráci s POLARIS CZ, za podpory Ráje čtyřkolek s.r.o., tradiční zimní sraz čtyřkolek a příznivců čtyřkolkového dovádění pod názvem Jízda s Pašíkem 2013. Sraz se koná 28. 12. 2013 v areálu Ráje čtyřkolek s.r.o. Brunka 1519 u Humpolce, k dispozici bude rozhlehlá offroad trať a vytápěný srub s kapacitou 60 osob. Na programu který začíná od 09:00 hodin jsou především terénní vyjížďky zimní krajinou Humpolecka a soutěže spojené se čtyřkolkami, samozřejmostí je každoroční vepřové hodování. Budou připraveny staročeské pochoutky z vepříka jako jsou jaterničky, jelítka, gulášek, řízečky, klobásky, polévky, výpečky, ovar přímo z kotle, atd.. K tomu všemu dobré čepované pivo Bernard, groček, čaj, svařák a spousta jiných nápojů. Připravena bude rovněž bohatá tombola s hodnotnými cenami věnovanými POLARIS CZ.

Za registrační poplatek 500,- Kč na 1 osobu je k dispozici neomezené množství jídla, hudba, offroad dráha a vyjížďky po celý den.

Vaši účast prosím pokud možno potvrďte nezávazně na emailové adrese akce@rajctyrkolek.cz jako heslo uveďte Pašík 2013. V případě zájmu o ubytovaní vám poradíme popřípadě ubytování zajistíme v přilehlém penzionu nebo moderní ubytovně od 200,- Kč/noc. Parkování pro karavany je zajištěno v areálu.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz