fotka

Jízda s velikonočním zajícem II.

  • vydáno: 2.4.2014
  • autor: quadweb.cz

Jaro je plném proudu a dny se prodlužují, nejen proto jsme pro Vás opět připravili další víkendové setkání v tomto roce a to v pořadí II. Sraz čtyřkolek s názvem ,, Jízda s Velikonočním zajícem ". Akce se uskuteční v předvelikonočním čase a to 12.4. 2014 od 09:00 hodin. Tento sraz je pořádán Rájem čtyřkolek s.r.o. ve spolupráci s Quadweekend týmem o.s.je určen určen jako vždy, pro všechny příznivce a majitele čtyřkolek bez rozdílů jejich pohlaví nebo značky čtyřkolky.

V areálu Ráje čtyřkolek s.r.o. v Humpolci v části Brunka 1519, je pro Vás připraven bohatý program počínaje výlety po krajině, soutěžemi a v neposlední řadě gastronomickými hody v podobě předuzených vepřových kýt na rožni, špekáčků a klobás z udírny i labužnických polévek (česnečka a dršťková). K dispozici bude jako obvykle srub s kapacitou 80 osob, přilehlý offroad areál s trialovými tratěmi a bahenním korytem. Součástí programu bude rovněž amatérský zábavný závod spojený se střelbou z paintballových zbraní, určený pro všechny bez rozdílu zkušeností nebo značky čtyřkolky. Samozřejmostí je pohodlné parkování v těsné blízkosti našeho areálu a to i pro karavany. Ubytování pro skupiny nebo jednotlivce je rovněž plně k dispozici.

Registrační poplatek na místě činí pro dospělou osobu částku 300,- Kč, pro dítě do 15 let svého věku je registrační poplatek ve výši 150,- Kč. V poplatku je zahrnuta zmíněná strava po celý den , plné využití offroad dráhy, účast v soutěžích.

Vaše přihlášky na Sraz čtyřkolek pod názvem „Jízda s Velikonočním zajícem“, prosím zasílejte nezávazně v elektronické podobě formou emailu na adresu akce@rajctyrkolek.cz, kde Vám rovněž zodpovíme veškeré dotazy. Email označte heslem ZAJÍC. Informovat se rovněž můžete na tel.+420724326989.

Areál se nachází v obci Humpolec v části Brunka čp. 1519. Exit 90 - dálnice D1, směr Humpolec, z Humpolce dále směr obec Kaliště. Brunka je první obcí v tomto směru po výjezdu z Humpolce.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz