fotka

ATV Trial Cup 4. a 5. závod Žatec

  • vydáno: 14.10.2014
  • autor: Karel Hoffman

O víkendu jsme vstoupili do druhé poloviny  letošního ročníku ATVTRIALCUPU. Jelo se v Bezděkově u Žatce, areál nám zapůjčila firma Klemo, Míry Kalbače.  Jelikož se minulý závod nejel pro špatné počasí, tak jsme spojili dva závody v jednom víkendu. Jelo se tedy v sobotu a i v neděli. Myslím si, že tento nápad přinesl opravdu hodně zajímavých okamžiků, a to jak na samotných tratích, tak i mimo tratě. Například večer posezením u otevřeného ohně, stále častějšímu postávání u výdejního okénka a v neposlední řadě třeba zorganizovaným večerním trialkem, kde zúčastnění jezdci jezdili brankami osvětlenými svítícími tyčinkami a atmosféra tleskajících diváků jen potrhla neskutečný adrenalinový zážitek řvoucích strojů v černočerné tmě. K zpestření celého víkendu nám pomohla i kapela „Hlahol“, možnost nechat si poupravit obličej od velmi šikovné slečny a určitě výborná atmosféra po celé klání.

A teď už k samotným závodům. Tratě v Žatci patří bezpochyby k jedním z nejtěžších a tak to také celé vypadalo. Je zde možné namotat tratě bahnité, zamotané a hlavně s extrémními výjezdy a sjezdy. Což jsme samozřejmě využili. Z fotek myslím je vidět, že bylo na co koukat. Měli jsme zde i regionální televizi, která nám připravila hezký spot, na který se určitě podívejte. (viz. níže) Chtěl bych jen upozornit, že ačkoli byl tento víkend doprovázen větším množstvím pádů, tak se nikomu nic nestalo a vše dopadlo dobře. Odřené čtyřkolky k tomuto sportu patří.

Video

Pořadí jezdců po víkendovém 4tém a 5tém závodě ATVTRIALCUPU

Závod č. 4 (sobota)

ATV                                                                                 QUAD

1 místo – Michal Vágner

1 místo – Saar Rat

2 místo – Michal Míček

2 místo – Lubomír Otoupalík

3 místo – Pavel Saska

3 místo – Matyáš Hošek

4 místo – Lubomír Stejskal

4 místo – Offer Dahan

Závod č. 5 (neděle)

ATV                                                                                 QUAD

1 místo – Michal Míček

1 místo – Saar Rat

2 místo – Petr Kotrč

2 místo – Lubomír Otoupalík

3 místo – Pavel Saska

3 místo – Matyáš Hošek

4 místo – Miloš Dvořák

4 místo – Offer Dahan

 

Chtěl bych hlavně poděkovat sponzorům, kteří nám tentokrát hodně pomohli, a tím se povedlo vytvořit dozajista jeden z nejzajímavějších závodů doposud v historii našich závodů. Pevně věřím, že se do Žatce v příštím roce vrátíme a vymyslíme minimálně podobně zajímavé ježdění, jako tento víkend. Děkuji tedy hlavně firmě Klemo s.r.o. a společnosti Journaymen CZ a mnoha dalším.

Za celý team ATV TRIAL CUPU děkuji Charlie

 

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz