fotka

MMČR Stříbro - poslední závod před letní pauzou

  • vydáno: 22.6.2015
  • autor: Martina Poláčková - Quadrace.cz

Dne 21.6. v první letní den (který však více připomínal začátek podzimu) se příznivci stále se zrychlujících quadů sešli ve Stříbře, kde se konal další závod MMČR.

Kvalifikace:

Kvalifikace proběhla formou závodu, kde se na prvních pěti místech nejlépe umístil jezdec zastupující Německo Stefan Schreiber. Za ním následoval Picmaus, Natkaniec, Kašpar a Sůsa.

Samotné závody:

V 1.rozjížďce se po raketovém startu zhostil vedení Poláček pronásledován Netkaniecem a Picmausem. V této rozjížďce z počátku zaostával německý Schreiber. Zdeněk svou pozici držel až do druhé poloviny závodu kdy ho na chvíli předjel polák Netkaniec což ale nebylo na dlouho. Zdeněk se vrátil na svou první pozici, ale to se již za ním odehrával boj mezi Picmausem a Schreiberem, který se nakonec prodral až na první místo a tuto rozjížďku i vyhrál.

1.Schreiber

2.Poláček

3.Picmaus

4. Natkaniec

V druhé rozjížďce holeshot vyhrál Natkaniec, kterého však na vedoucím místě brzy vystřídal Schraiber. Bohužel tohoto jezdce zradil stroj a rozjížďku nedokončil. Vedení se tedy ujal suverénně Daniel Picmaus před Netkaniecem a toto místo si také obhájil. Za nimi se bojovalo o další „hvězdné„ příčky. Třetí místo obsadil Poláček kterému dýchal na záda Kašpar, který později bohužel také odstoupil pro technickou závadu. Aby těch technických prekérek nebylo málo tak hned ze startovního roštu neodjel David Sůsa, který se též běžně pohybuje mezi předními jezdci a tak prořídlá druhá rozjížďka:

1.Picmaus

2.Netkaniec

3.Poláček

4.Balšánek

Celkové pořadí v tomto vskutku „letním“ dni:

1.Picmaus

2.Poláček

3.Netkaniec

Na další zběsilé a napínavé jízdy se můžete těšit po letní pauze 22.8. v Jiníně

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz