fotka

Český tým znovu pojede na mistrovství Evropy národů

  • vydáno: 7.10.2015
  • autor: Matěj Oliva

Sezona je pomalu za námi a její závěr každopročně patří teamovému klání evropských národů. Letos ho bude hostit Německo a stejně jako v posledních dvou letech i tentokrát budou čeští čtyřkolkáři i sajdisté u toho!

Dobrou zprávou pro české fanoušky je určitě fakt, že do Německa odjede v českém teamu Zděnek Poláček, který měl letos veleúspěšnou sezonu a dokázal vystoupit na stupně vítězů v mistrovství Evropy. Něco o jeho sezoně i můžete přečíst v našem rozhovoru.

Druhým jezdcem národního teamu bude v sedle Yamahy Jakub Kostelecký, který nabídne především své zkušenosti z Mistrovství Evropy, kde se začal pravidelně objevovat. Už má také za sebou start na mistrovství národů v italském Cingoli.

Zde jel také třetí český jezdec - David Sůsa, který jede na Can-amu. David letos jezdil především u nás, ale podíval si i za hranice. Českému týmu nabídne především konzistentní výsledky a spolehlivost v dokončování závodů.

I když český team nepatří mezi hlavní favority závodu, tak může příemně překvapit. Jak už jsme se totiž několikrát přesvědčili, závod družstev je hodně nevyzpytatelný a i největší favorité mohou propadnout díky pár smolným okamžikům. Mezi největší favority závodu patří jednoznačně Němci, Britové a samozřejmě úřadující mistři z Holandska. Naopak překvapivě letos nepojede team Francie, který trápí zranění jezdců. Mým černým koněm je pak tým Irska. S českým teamem samozřejmě do Německa jedeme, takže sledujte zprávy na Quadweb.cz!

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz