fotka

Dakar 2016 - Vše dle předpokladů

  • vydáno: 6.1.2016
  • autor: Matěj Oliva, Foto: Red Bull media, ASO

V posledních letech jsme si už tak nějak zvykli na celkem nudný průběh závodu v kategorii Quadů, kde vetšioou trochu vzrušení přinese jen nehoda, nebo technické problémy některého z jezdců. I letos vidíme na čele favority, ale díky promočené trati se může stát v podstatě cokoliv. Podívejme se tedy na dosavadní průběh.

Oproti předchozím ročníkům už od začátku závodu míchají pořadím penalizace, díky kterým jsou relativně vzadu třeba bratři Patronelliové. A díky tomu je zatím pořadí na špičce závodu celkem vyrovnané. Ve vedení je aktuálně Ignacio Casale, který má necelé tři minuty náskok před Bryanem Baragwanathem. Třetí je Brazilec Marcelo Medeiros. Až do devátého místa jsou v pořadí jen stroje Yamaha. První Hondu sedlá Katařan Abu-Issa a na Casaleho ztrácí 18 minut.

Nejrychlejší stroj 4x4 je na 23. místě a je to Can-am Renegade, který řídí Daniel Mazzucco z Argentiny. Jiné značky, než tyto tři se letos na Dakaru neobjevují a jen to dokazuje, jak málo čtyřkolek schopných jezdit takové závody dnes na trhu je.

Celkové výsledky

Další články z rubriky:    Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551

    Warning: file_get_contents(http://motomedia.cz/motodeniknovinkyostatni-redesign.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551
    Copyright © 2010-2016 quadweb.cz