fotka

MECHANIX LAST ADVENTURE 2016 - změna termínu!

  • vydáno: 26.8.2016
  • autor: TZ - Last Adventure

Po 15 letech se na Šumavu, do místa konání legendárních závodů TRAPPER TROPHY a ICE ENDURO CHALLENGE, vrací offroad sport ve své nejryzejší podobě. MECHANIX LAST ADVENTURE 2016 bude dvoudenní extrémní soutěž pro čtyřkolky 4x4 a nově i pro sportovní stroje 4x2. Pokud chcete využít naplno možnosti svých čtyřkolek a svých schopností je ovládat, nelze najít lepší příležitost než LAST ADVENTURE v Nýrsku na Šumavě. Závod se jede od pátku 28. října do soboty 29. října 2016.

Účastníky čekají 4 terénní zkoušky v noční a denní etapě. Podzimní šumavská krajina, zkušení pořadatelé a více než sto závodních strojů. Tratě připravují znalci místních terénů ve spolupráci s bývalými operátory speciálních jednotek, kteří na čtyřkolkách působili v horách Afghánistánu. I proto bude LAST ADVENTURE 2016 offroad závod pro drsné jezdce na drsných strojích.

Trať je tvořena 4 měřenými zkouškami, kdy každá STAGE bude mít odlišné terénní podmínky. V některých úsecích je nutné počítat s použitím navijáku nebo pohonu 4x4. Pro sportovní čtyřkolky budou připraveny objízdné trasy. ATV CrossOver, jak zní název nové disciplíny, vás určitě osloví, protože využívá všech schopností čtyřkolek a motivuje jezdce k maximálnímu využití všech schopností tak úžasných strojů, jakými ATV jsou.

V příštím roce je plánován seriál tohoto typu závodů!

Další informace včetně online přihlášky budou již brzy na www.lastadventure.eu. Do té doby je možné se ozvat pořadatelům na email lastadventure@seznam.cz nebo sledovat dění na fB stránkách www.lastadventure.eu

Další články z rubriky:

    Copyright © 2010-2020 Quadweb.cz