fotka

Off-road maraton v Milovicích klepe na dveře

  • vydáno: 18.8.2016
  • autor: Quadweb.cz

Milovníci ostrých jízd na čtyřkolkách si na konci srpna přijdou na své. Čeká je na domácí půdě vůbec nejtěžší závod sezony, protože na Milovickém off-road maratonu pojedou 4hodinovku. Odměnou za náročnou jezdeckou zkoušku jim pak budou dvojnásobné body.

Poslední srpnový víkend 27. – 28. srpna se představí divákům na milovické písčité trati celá řádka závodních kategorií. Nejprve si dlouhou sobotu užijí automobiloví jezdci, kteří stráví na trati rovnou 10 hodin. Zároveň se budou konat i závody dětí a mladších juniorů.

Neděle pak bude hotovým rájem pro jezdce, kteří nevyžadují při jízdě střechu nad hlavou. Hned od brzkého rána, přesněji od 7:30 vyrazí na svou čtyřhodinovou anabázi čtyřkolky, přičemž starší junioři pojedou zároveň, nicméně zkrátí si čas na trati na 90 minut. Hodinovým závodem okolo oběda pak naváží děti a mladší junioři, aby se řeč dostala v odpoledních hodinách i na motorky. Stejně jako čtyřkolky bude jejich závod trvat 4 hodiny a taktéž se ve zkráceném režimu představí starší junioři.

Odměnou za hodiny strávené za řídítky, potažmo volanty, pak budou dvojnásobné body, které se jezdcům budou od dětských až po kategorie veteránské udílet.

Předchozí závody s jasným vítězem

Milovice nicméně budou letošním pátým závodem z osmi, takže jezdci vstoupí po více než dvou měsíční pauze do druhé poloviny sezony. Tu první vůbec nejúspěšněji zvládl Martin Miřejovský, který vyhrál všechny 4 dosud odjetá klání. Navíc svým soupeřům vždy nadělil alespoň jedno kolo k dobru. Zaslouženě tak vede i průběžnou klasifikaci v kategorii Quad SP.

Pro další závody nejen v této kategorii nabízí možnosti sázení bet365. Tipovat v motorsportu je možné i na kategorii Quad 4x4, kde se hlavního slova ujal taktéž ve své kategorii stoprocentní Michal Vágner. V celkovém pořadí však zatím dojel nejlépe třikrát třetí, na průběžné vedení to však s dvanáctibodovým náskokem na Dana Matějku a sedmadvacetibodovým na Jakuba Šímu bohatě stačí.

Další články z rubriky:    Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551

    Warning: file_get_contents(http://motomedia.cz/motodeniknovinkyostatni-redesign.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551
    Copyright © 2010-2016 quadweb.cz