fotka

Dakar 2017 - Macháček má etapovou bednu, naši ve dvacítce

  • vydáno: 5.1.2017
  • autor: quadweb.cz

První dny Dakaru se nesou ve znamení velkého vedra, hromady prachu rychlých rychlostních zkoušek. Na startu letošního Dakaru je znovu v sedle čtyřkolky ostřílený Pepa Macháček, ale také dva nováčci - Tomáš Kubiena a Zdeněk Tůma. Zatímco Macháček a Tůma jedou na Yamaze, Kubiena sedlá podvozek Polaris s motorem KTM.

Zatímco prolog byl spíše seznamovací, druhá a třetí etapa začaly zostra. Speciály okolo dvou set kilometrů prověřili nejen techniku, ale hlavně odolnost samotných jezdců ve velkém horku. Na předních pozicích jsou tradičně místní - Chilan Casales a argentinec Gonzales, ale své letošní první podium si připsal český matador Macháček, který dojel ve čtvrté etapě na třetím místě.

Celkově je Josef Macháček na šestém místě se ztrátou dvaceti minut. Do první desítky se vešel ještě Kubiena, který už má ale manko 42 minut. Tůma je devatenáctý se ztrátou dvou hodin a 22 minut.

Další články z rubriky:    Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/191317/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551

    Warning: file_get_contents(http://motomedia.cz/motodeniknovinkyostatni-redesign.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/191317/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551
    Copyright © 2010-2016 quadweb.cz