fotka

Dakar 2017 - Josef Macháček končí

  • vydáno: 6.1.2017
  • autor: quadweb.cz

Měl to být poslední Dakar Pepy Macháčka, kde chtěl prolomit dlouholetou smůlu a konečně se podívat na cílovou rampu. Bohužel ani letos cíl neuvidí. Po nehodě v závěru včerejšího speciálu musel být s vykloubeným ramenem transportován do nemocnice a Dakar pro něj končí.

Další dvě čtyřkolky jsou ale stále v závodě a na nováčky v dakarském startovním poli si rozhodně nevedou špatně. Kubiena doje se ztrátou hodinu a čtvrt na 13. místě a Tůma s o čtvrt hodiny horším časem 18. Celkově patří Kubienovi 12. a Tůmovi 19. místo.

5. ETAPA - TUPIZA -> ORURO

Rychlostní zkouška: 447 km

Celkem: 692 km

Dakarský závod se následně usídlí v bolivijské náhorní rovině Altiplano. Zatímco organismus se bude aklimatizovat, únava si začne žádat své. Přičteme-li fakt, že se v oblasti nachází velmi rozmanitý terén, lze tuto etapu právem označit za jednu z nejnáročnějších. V pravém dakarském duchu se ponese den, pro nějž budou příznačné dva úseky plné písečných dun, které jezdcům ztíží poslední kilometry rychlostní zkoušky.

Další články z rubriky:    Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551

    Warning: file_get_contents(http://motomedia.cz/motodeniknovinkyostatni-redesign.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551
    Copyright © 2010-2016 quadweb.cz