fotka

Borich vyhrál i druhý závod seriálu GNCC

  • vydáno: 16.3.2011
  • autor: Matěj Oliva, Foto: GNCC

Loňský celkový vítěz nejprestižnějšího seriálu v Cross Country nenechává nikoho na pochybách, že je horkým kandidátem i na letošní titul. Na rozdíl od prvního vítězství musel o to druhé bojovat až do posledních metrů při Maxxis Generall GNCC.

Od začátku byl ve vedení Chris Bithell na Can-amu, hlídal si náskok až do konce dvouhodinového závodu. Pak se na něj ale dotáhla trojice Borich, Adam McGill a Brian Wolf. Půl kola před koncem se Borich na své Rockstar Makita Suzuki dokázal na nejdelší rovince trati dostat před Bithella . Cílem projel jen o tři vteřiny dřív než jezdec Can-amu.

Bithell k tomu řekl: „Byl to dobrý závod, celou dobu se mi dařilo držet vepředu a Borich mě předjel až těsně před koncem“ McGill mluvil o špatném startu:”Měl jsem hodně špatný start, ostatní mi ujeli a musel jsem je složitě dotahovat, nakonec se ale podařilo a je z toho velice dobré umístění”.

UTV

Do GNCC se v letošní sezoně vrátila kategorie side-by-side. Z vítěztví v druhém závodě ve třídě s open se radoval team Polarisu, v kategorii s přísnějšími předpisy pro úpravy vozů zvítězil team Can-amu s novým Commanderem.

Celkové pořadí po druhém závodě

1. Chris Borich Suzuki 60 (2 wins)
2. Chris Bithell Can-Am 46
3. Taylor Kiser Yamaha 43
4. Adam McGill Can-Am 39
5. Jarrod McClure Honda 31
6. Bryan Cook KTM 29
7. Johnny Gallagher Yamaha 28
8. Kevin Yoho Yamaha 26
9. Donald Ockerman Honda 26
10. Jeffrey Pickens Yamaha 20

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz