fotka

Cukr škodí zdraví a čtyřkolkám

  • vydáno: 10.4.2011
  • autor: Matěj Oliva

Už od mala jsem doma každé ráno poslouchal, abych si nepřeslazoval čaj a vůbec, že cukr není nic zdravého. Bohužel jsem byl asi výjimkou, protože někdo o tom zřejmě nevěděl a osladil raději i benzín několika jezdcům, zřejmě aby čtyřkolkám benzín víc chutnal.

Dost ale bylo humoru, bohužel jde o celkem vážnou věc. Dnes se jel v Kramolíně úvodní podník MMČR v Quadcrossu. Někteří jezdci samozřejmě na místo dorazili už v sobotu, aby se na závod mohli v klidu připravit. Mezi nimi i žhaví kandidáti na titul - Martin Liška a Lukáš studený. Právě Martin našel ráno u hrdla své Yamahy pár zrnek cukru, zbylé kilo bylo nasypané v nádrži, stejně na tom byl bohužel i Lukáš, který měl svou KTM také řádně oslazenou. Naštěstí se podařilo vše odhalit ještě před startem, protože výpadek v závodě může znamenat ztrátu naděje na titul, no a právě o to asi šlo... Takže pro příště benzín se nesladí!

Jen pro doplnění, ještě než bude zveřejněna reportáž ze závodu. V Kramolíně vyhrál David Tušl před Martinem Liškou a Lukášem Studeným.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz