fotka

Big Buck GNCC – Borich je zpět

  • vydáno: 17.4.2011
  • autor: Matěj Oliva, Foto: GNCC

Tři vítězství ve čtyřech závodech, to je statistika Chrise Boriche, který po zaváhání ve třetím podniku série GNCC dokázal napravit svou reputaci a ukázat koncovku výfuku své tovární Suzuki všem ostatním.

Hned po startu se utrhla dvojice jezdců v pořadí McGill, Borich. V tomto stavu vydržela špička závodu až do třetího kola, ve kterém se Borich dostal do čela a nedal už McGillovi sebemenší šanci na jeho druhé vítězství. V cíli dělal rozdíl mezi oběma jezdci 48 vteřin. „Po minulém závodě jsem byl zklamaný, jel dal jsem do závodu maximum, ale měli jsme problémy s elektroinstalací Suzuki. Tentokrát vše fungovalo výborně.“

McGill k závodu řekl: „Byl to dobrý den, snažil jsem se Boriche držet, ale narazil jsem na jezdce o kolo zpět, kteří mě hodně zdrželi, to ale k závodění patří, moje ztráta není velká a do konce sezony zbývá ještě hodně závodů.” Na třetím místě dojel Taylor Kiser na Ballance Yamaze, který už ale v celkovém pořadí na špičku hodně ztrácí a pokud bude vývoj pokračovat jako doposud, rozhodne se o titulu mezi McGillem a borichem.

Mezi dětmi vyhrál místní jezdec Eric Bayne, na druhém místě dojel Floridian Brandon Frazier a třetí skončil Ohio Ronald Molitor. Další podnik GNCC se jede 30. Dubna v Hurricane Mills.

Video

Výsledky

1. Chris Borich - Suzuki 106 (3 vítězství)
2. Adam McGill - Can-Am 94 (1 výhra)
3. Chris Bithell - Can-Am 89
4. Taylor Kiser - Yamaha 82
5. Jarrod McClure - Honda 62
6. Bryan Cook - KTM 59
7. Donald Ockerman - Honda 53
8. Kevin Yoho - Yamaha 49
9. Brian Wolf - Honda 45
10. Jeffrey Pickens - Yamaha 44

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz