fotka

ITP Mud Racing Championchip je za námi

  • vydáno: 19.11.2010
  • autor: Matěj Oliva

Sezona pomalu končí ve všech disciplínách a došlo i na bahenní radovánky. Na konci října se jel ve Windsboro v Carolině poslední závod populárního seriálu. Počasí vyšlo, diváků bylo dostatek a mohly se rozdělovat poslední body.

Třídy byly plné speciálů pro bahenní ježdění všech možných značek a úprav. K vidění byly i letošní novinky od značek Can-am a Arctic Cat, speciálně připravené pro tyto závody, ty by se měly objevit za rok i na našem trhu. O titulech ještě zdaleka nebylo rozhodnuto, takže každá rozjížďka byla na ostří nože. Mud Racing je plný kontaktu a nechybí srážky, při kterých zůstane jezdec bezmocně plavat vedle svého stroje.

Nejrychlejší čas celého dne zajel Bruce Cline z teamu Carolina Customs na Outlanderu. Do hlubokého bahna se ale pouštějí i křehké ženy a perou se s ním opravdu statečně. V posledním závodě to nejlépe šlo Julaně LaFontaine, která se raduje i z celkového vítěství v šampionátu. Na své si přišly i děti. Nejezdily sice na hlavní trati, ale na mělčí, zjednodušené, což jim ale nebránilo v urputných soubojích. Do bahna se pustil dokonce i Polaris RZR, ale zatím bohužel osamoceně. Pokud se však příští rok najde dostatek startujících, mely by mít UTV svou vlastní kategorii.

Kompletní výsledky

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz