fotka

Aligátoří stopou II pohledem pořadatele

  • vydáno: 9.5.2011
  • autor: Aleš Aligator Vajdák, Foto: Aligatorka

Jak začít . No asi tím, že jsme měli možnost se potkat na 2.ročníku srazu 4kolek .

Po prvním ročníku a kladném ohlasu čtyřkolkářů jsem nezůstal chladným a pustil se do přípravy pokračování srazu Aligátoři Stopou II. V první řadě jsem oslovil majitele Camp Dešná, jestli do toho půjde tento rok zase. A po dohodě termínu a určitých pravidel, jsem už v zimním období zveřejnil datum srazu, aby si lidi mohli zavčas udělat volno, případně prohodit nějakou tu službu v rachotě. Opět jsem oslovil firmy a začalo jednání čím by mne mohly podpořit, aby se čtyřkolkářům sraz líbil.

Hlavním partnerem se stala známá firma TOMICO , která se postarala o hlavní cenu v tombole a to sadu pracovních pneumatik , ale taky spoustu jiných dárečků pro každého. Další velké díky a poděkování patří i ostatním firmám a to ABECO , DV MOTO, JOURNEY MAN , KAVYT , LINSYS , QUAD MANIA.CZ , QUAD OFF ROAD , QUAD WEB.CZ, R.W.D. SHOP.CZ , STAMEV , VDZ , 4KOLKY ZLÍN .

Fotky ze srazu: najdete na http://www.aligator.estranky.cz/

Příjezd byl možný od pátku, kdy jsem byl nachystán na první nájezd od páté odpolední, navíc pro prvních 20 .kolek bylo památeční tričko na sraz. Každý, kdo přijel dostal evidenční číslo, srazovou samolepku a nějaké ty hovadinky .I když si s náma počasí pohrávalo, tak nakonec byl páteční večer bez deště. Do desáté večer se sjelo 52 kolek, což bylo jen o dvě míň než celkový počet při prvním srazu. Na pátek toho moc nebylo, jen se ubytovat, pokecat no a kdo chtěl, tak mohl prověřit, jak jsem vykoulel mini dráhu pro volnou zábavu.

V sobotu od rána jsem očekával příjezd ještě tak 20 strojů, ale opak byl pravdou. Navalila se na mne lavina kolek, která se zastavila na pořadovém čísle 118 ks. Což jsem vůbec ale vůbec nečekal a o to větší radost jsem měl. Dopoledne si mohli kolkaři vyzkoušet, jak se pracuje v bagru nebo si pojezdit na už zmiňované dráze, kde byl i malý brod, který se ovšem některým i vymstil v podobě vykoupání sebe i kolky.

Na 12:01 byl nahlášen odjezd na spanilou jízdu našim okolím, kde na nás čekalo focení na louce a nějaké to video z cest v podání Aligatorky tak i letadlo pilotované Panem Ivošem s odvážnou Verčou za objektivem. Po příjezdu zpět na základnu po ujetí 60 km byl čas do 18:00 hodiny a každý si mohl pojezdit na trati , polenošit či dát něco za škraň , protože pak právě v tu hodinu začala tombola a taky vyhlášení nejvzdálenější kolky a top kolky srazu.

Po vylosování tomboly a vyhlášení ocenění Nejvzdálenější kolky srazu, která byla až z Rakovníka Wladanek a Nej kolky, kterou získal za extravagantní nápad Drtikol bo jeho kolka ležela rozhozená na ponku , jsme se dali do pokec o všem možném i nemožném.

No ti, co neodjeli domů a zůstali do neděle tak jsme se dopoledne rozloučili a já si mohl vydechnout po náročném víkendu , ale zato oceněn nádherným počtem zúčastněných.

V závěru bych chtěl poděkovat všem sponzorům a dobrovolným pomocníkům a taky každopádně všem, co dojeli se svými mazlíky na sraz . A pokud se vše povede tak rozhodně se můžete těšit příští rok na Aligátoři Stopou III.

Díky všem Aligátor

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz